Erdoğan Kefeli, salvolara başladı! Keleş çok yorulacak çok

Düzce Son Haber

Erdoğan Kefeli, salvolara başladı! Keleş çok yorulacak çok
3.01.2024 - 13:52
Kaynak: Haber Merkezi

 

İYİ Parti’den istifa eden ve açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Erdoğan Kefeli, İYİ Parti Belediye Başkanı Adayı Mehmet Keleş ile ilgili açıklama yapacağını duyurmuştu. Kefeli, salvolara başlarken, yapılan paylaşımlar ise Mehmet Keleş’i oldukça yoracak gibi görünüyor.

İYİ Parti’den belli sebeplerle istifa eden ve daha sonra kızı Dilara Kefeli’nin de istifası ile sonuçlanan süreçte ciddi açıklamalar yapan Erdoğan Kefeli, dozu arttırdı. Yeni yılla birlikte İYİ Partili Mehmet Keleş hakkında belgelere dayanan açıklamalar yapacağını söyleyen Kefeli savlolara başladı.

Kefeli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda meşhur saat kulelerini sorarak “İyi Parti Düzce Belediye Başkan adayı Mehmet Keleş tarafından 2015 yılında Pak Ekizceli İş merkezi önünde yapılan, yeni dönemde de sökülen saat kulesini Düzce de herkes bilir. Fiyatı konusu da çok tartışıldı. Şimdi sizlere sorum şu. İç iskeletini ve dışının kaplanmış halini gördüğünüz bu saat kulesini bugün evinizin bahçesine yaptıracak olsanız güncel rakamla kaç lira verirsiniz. Bu konuda herkesten teklif  bekliyorum.  Sizler ne teklif vereceksiniz bilemem ama Mehmet Keleş güncel rakamla kaç lira ödemiş biliyorum.  İhale sonuç belgesini yayınlayacağım. Yaptığım işlerle ilgili olarak hiç mahkemelik olmadım diyorsun ya, Bakalım en büyük mahkeme kamu vicdanı senin için ne diyecek” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.