Kefeli, Mehmet Keleş 'Ne kadar güvenilir?' diye sordu

Düzce Son Haber

Kefeli, Mehmet Keleş 'Ne kadar güvenilir?' diye sordu
16.01.2024 - 11:51
Kaynak: Haber Merkezi
2

 

Düzce Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Kefeli, İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş ile ilgili iddialarını sosyal medya hesaplarından yayınlamaya devam ediyor. Kefeli, 31 Mart yerel seçimlerinde başarısız olacağına inandığı Mehmet Keleş’in, 1 Nisan günü arkasına bakmadan İYİ Parti’den ayrılacağını iddia etti.

AK Parti’den 1 buçuk dönem belediye başkanlığı yapan daha sonra MHP’den milletvekili aday adayı olan ve kendisine görev verilmediği için hem AK Parti’yi hem MHP’yi terk eden Keleş’le ilgili yeni iddia Erdoğan Kefeli’den geldi.

Kefeli, Keleş’in 31 Mart yerel seçimlerinde başarısız olacağını iddia ederek “AK Parti eski belediye başkanı, MHP eski milletvekili aday adayı , İyi Parti yeni Düzce Belediye Başkan adayı Mehmet Keleş ile ilgili konumuza devam ediyoruz. Düşünsenize, bir insan sizi İstanbul Büyükşehir Belediyesi gibi Türkiye’nin en önemli şehri  ve belediyesinde personel müdürlüğü dahil bir çok üst düzey göreve getiriyor.  2004 yılında Genel Başkanı olduğu Ak Parti’den belediye başkanı yapıyor. Hakkınızdaki bir çok iddia, suçlama ve tepkilere rağmen 2014 yılında bir kez daha  tekrar belediye başkanı yapıyor. Peki siz ne yapıyorsunuz? Bulduğunuz ilk fırsatta gidip MHP’den milletvekili aday adayı oluyor. Daha da ileri gidip “MHP ile bir yola çıktım. Sayın Devlet Bahçeli beni kovmadığı sürece partimi bırakıp başka bir yere gitmem” diyorsunuz. Ama MHP den aday olamayınca da İyi Parti'nin yolunu tutup Belediye Başkan adayı oluyorsunuz.  Şimdi bir düşünün, kendisine bu kadar imkan sağlayan ve İki dönem Belediye Başkanı yapan insanları yarı yolda bırakıp, önce MHP ye, sonra İyi Partiye geçen birine ne kadar güvenebilirsiniz. Bakın arkadaşlar, inanın İyi Partiye hiçbir vefa borcu olmayan Mehmet Keleş, 1 Nisan sabahı şaka yaptım diyerek, veda bile etmeden gidecektir. Benden söylemesi” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düceli
  Düceli
  16.01.2024 12:58

  Keleş sözünün eridir.Ak partiyi Keleş istedi parti istemedi.Keleş başkanlık döneminde il başkanını,milletvekillerini belediye işleyişine karıştırmadı,vekil,dönemin Bakanı Keleşten bana rapor verecen diyor,Keleş sadece Ak parti genel başkanıma rapor verir,hesabını verir doğrunun yanlışın.Bazıları Ankaraya şilayet için kucak dolusu yalan yanlış dosyalar sundu Keleş başı dik alnı ak Düzcede geziyor varmı ötesi.

 • Rumuzlu yorum
  Rumuzlu yorum
  16.01.2024 12:12

  Sayın Kefeli tam bir siyasetçi olmuş. Mehmet Keleş için 1,5 dönem akp belwdiye başkanlığı yaptı demiş ve sözleriyle vefasızlık yaparak makam peşinde başka partilere gittiğini söylemiş Sayın Kefeli son dönem neden yarım dönem belediye başkanlığı yaptı? Sayın Kefeli yarım dönemde gorevden alınması yolsuzluk usulsüzlük muydu? Sayın Kefeli Keleş hakkinda adlı bir tahkikat yapıldı mı? Sayın Kefeli akp li belediye başkanları kanunlardan muaf mı?