Düzceliler unutsa arşiv unutmaz! Kapımız açık diyen Keleş’e Kefeli’den bir gol daha

Düzce Son Haber

Düzceliler unutsa arşiv unutmaz! Kapımız açık diyen Keleş’e Kefeli’den bir gol daha
17.03.2024 - 12:28
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, Düzce’de makam kapısının herkese açık olacağı yönünde söylemlerde bulununca, Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Kefeli’den belgeli cevap gecikmedi. Keleş’in makamına yaptırdığı yüksek güvenlikli kapıyı hatırlatan Kefeli “Fıkra gibi’ diyerek Keleş’i tiye aldı.

Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, belediye başkanı olduğu dönemde korumalarını arttırdığı gibi makam odasına geçişin sağlandığı koridora da yüksek güvenlikli şifreli kapı yaptırmıştı. Keleş’ten sonra göreve gelen Düzce eski Belediye Başkan Dursun Ay’ın ilk icraatı ise bu kapıyı kaldırmak oldu.

Keleş geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında makam kapısının Düzcelilere açık olacağını söyleyince Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Kefeli arşivlerden çıkardığı haberle Keleş’e cevap verdi.

Kefeli, ‘Fıkra Gibi’ başlığı ile yaptığı paylaşımda “Değerli arkadaşlar, İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş önceki gün bir TV programında “makam kapımız topluma her zaman açık oldu, her zaman açık olacak” dedi. Ya arkadaş insan geriye dönüp bir yaptıklarına bakmaz mı? Mehmet bey 2014 yılında ikinci kez Belediye Başkanı seçildikten sonra makam odasının etrafını paravanlarla kapatıp, makamın bulunduğu koridora yüksek güvenlikli son sistem bir kapı yerleştirerek halkın kendisine ulaşmasını engellemedi mi? Bu o dönem büyük eleştirilere neden olmadı mı? Mehmet Keleş bey 2017 de istifa edince göreve gelen Sayın Dursun AY ilk iş olarak, bu paravanları ve şifreli kapıyı kaldırıp, makamı tekrar halka açmadı mı? Arkadaşlar işte ben siyasetin bu yönünü sevmedim, sevemedim. Gerçi onlarda beni sevmedi.  Bir de ne diyor, yaptık gene yaparız, Allah Muhafaza!” dedi


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    17.03.2024 15:12

    Keleşe tehditler gelmeye başladı yaptı .Dursun ay kaldırdı,gelecekte başkanlık hayali vardı.Dursun ay,Beytullah özel kalem müdürüydü Enişte kayınçı harman dövdüler az kaldı kapıya kilit vuracaktı alacaklılar.