Kendi adayını yalnız bırakan Özcan, Keleş’e tam destek veriyor

Düzce Son Haber

Kendi adayını yalnız bırakan Özcan, Keleş’e tam destek veriyor
Kendi adayını yalnız bırakan Özcan, Keleş’e tam destek veriyor Kendi adayını yalnız bırakan Özcan, Keleş’e tam destek veriyor Kendi adayını yalnız bırakan Özcan, Keleş’e tam destek veriyor Kendi adayını yalnız bırakan Özcan, Keleş’e tam destek veriyor Kendi adayını yalnız bırakan Özcan, Keleş’e tam destek veriyor
23.03.2024 - 12:12
Güncelleme 23.03.2024 - 12:12
Kaynak: Haber Merkezi

 

31 Mart Yerel seçimlerine kısa bir süre kala CHP Milletvekili Talih Özcan ve CHP’den belediye başkan adayı olacağına kesin gözü ile bakılan ancak büyük hayal kırıklığına uğrayan Sarıyer’in sevilen ismi Rıdvan Bilgin, CHP’nin adayı Op.Dr. Sedat Çelikel’e destek vermek yerine Düzce’de Mehmet Keleş’i açıktan desteklemeye başladılar.

Düzce 31 Mart yerel seçimlerine tüm hızıyla hazırlanıyor. Adaylar projeleri ile kendilerini Düzcelilere anlatmaya çalışırken bir yandan da kirli ittifaklar yaşanmaya başladı.

Düzce’de CHP İl Teşkilatı, Milletvekili Talih Özcan’ın tüm baskılarına rağmen Op.Dr. Sedat Çelikel’i Düzce Belediye Başkan Adayı gösterdi.

Çelikel seçim çalışmalarını sürdürürken, kendi adayına destek vermesi gereken CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan ve CHP’den aday adayı olan ancak aday gösterilmediği için adeta küplere binen Sarıyer halkının sevgilisi Rıdvan Bilgin açıktan Mehmet Keleş’i desteklemeye başladılar.

CHP Teşkilat buna nasıl izin veriyor?

Seçim gezilerinde CHP’nin adayı Sedat Çelikel’den çok rakiplerinin yanında yer alan Özcan ve Bilgin’in bu kirli ittifakına CHP Düzce İl teşkilatının ise nasıl izin verdiği ve katlandığı merak edilmeye başladı.

Özcan ve Bilgin teşkilattan intikam mı alıyor?

Diğer yandan kendi istediği adayın Düzce Belediye Başkan Adayı gösterilmemesini içine bir türlü sindiremeyen ve eski Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediği için CHP Genel Merkezi’nde de çizik yiyen Özcan’ın partisinden intikam aldığı iddia ediliyor.


Editör: D. Son Haber