Kefeli hezimetin faturasını İl Başkanı Er’e kesti

Düzce Son Haber

Kefeli hezimetin faturasını İl Başkanı Er’e kesti
1.04.2024 - 17:16
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Eski İYİ Parti üyesi olan ve partiye büyük emek ve zaman ayıran Erdoğan Kefeli, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde hezimete uğrayan İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı’nın başarısız olmasının faturasını İl Başkanı Yunus Özay Er’e kesti. Kefeli, “Adayınız cebindeki 20 bin oy nerede?’ diye sordu.

İYİ Parti Düzce il teşkilatı 31 Mart yerel seçimlerinde hezimete uğradı. Tarihin en kötü sonucunu alan İYİ Parti’nin emektarı olan Erdoğan Kefeli de haklı olarak bazı sorular sordu ve başarısızlığın faturasını İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’e kesti.

Kefeli, “İYİ Parti, Mehmet Keleş’i 6 ay önce aday olarak Düzce’de açıklandığında şaka gibi olduğunu söylemiştim. Bugün 1 NİSAN seçim  sonuçlarına baktığımızda,  altı ay önce ne dediysem o.

Aldığı oy                                    : %  5

Kazandığı belediye                  : SIFIR

Kazandığı Bel. Mec. Üyesi      : SIFIR

Kazandığı İl Gen. Mec. Üyesi : SIFIR

Koskoca ilçelerde alınan oylara bakın.

ÇİLİMLİ’DE : 19 oy

KAYNAŞLI. : 38 oy

GÖLYAKA.  : 60 oy

YIĞILCA.     : 82 oy

CUMAYERİ.: 87 oy

Bu tablonun bir tek sorumlusu var, o da Düzce il başkanı Yunus Özay Er’dir.  İyi partiye yıllarca emek verenler değil.

Gençlik kollarını zorla istifa ettirerek dağıtacaksın, kadın kollarını yok sayacaksın, meclis üyelerinin arkasından film çevireceksin, Partiye emek verenleri listenin sonuna atacaksın, küstürüp gönderdiğin insanların arkasından dedikodu yapıp, hakaret edeceksin, SIFIR çekince bakalım şimdi ne yapacak, buradan nasıl bir başarı hikayesi çıkaracaksın.

Yunus efendi, uğruna herkesi kırıp döktüğün, itip kalktığın, partiye emek verenleri yok saydığın adayının cebindeki 20.000 oy nerde.

Nasrettin hocanın kedi-ciğer fıkrasında söylediği gibi. İyi partinin aldığı bu % 5 oyu adayınız getirdiyse sizin oylar nerede. Yok bu oylar sizinse adayınızın oyları nerede” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Vatandaş
    Vatandaş
    5.04.2024 11:39

    Yunusun devri bitti. İyi Parti'nin devri bitti. Daha iyi parti lazim.