İYİ Parti İl Başkanı Er’den manidar paylaşımlar

Düzce Son Haber

İYİ Parti İl Başkanı Er’den manidar paylaşımlar
3.04.2024 - 17:45
Kaynak: Haber Merkezi

 

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ummadıkları oranda başarısız olunca sosyal medya hesaplarından manidar paylaşımlar yapmaya başladı. Er ayrıca yeni dönemde yeni il yönetiminin görev yapacağı mesajını verdi.

İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, kendi reklamını iyi yaparak İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’i adeta kandırdı. Cebinde 20 bin oyla geldiğini her ortamda söyleyen Keleş, seçimleri kazanmasının da kaçınılmaz olduğunu tekrarlayarak İYİ Parti’ye gönül verenleri de kandırmış oldu.

Ancak Düzceliler, Keleş’e gereken dersi sandıkta verdi ve bir buçuk dönem Düzce’de görev yapan Keleş’i adeta sandığa gömdüler.

Seçimlerin ardından ne diyeceği merak edilen İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ise sosyal medya hesaplarından manidar paylaşımlar yapmaya başladı.

‘Sonra teneke deyince bozuluyormuşsun’ paylaşımı yapan Er’in bir gölgesi aslan olan kedi fotoğrafı paylaşarak ‘Sen kimsin’ yazması da merak konusu oldu. Er’in Keleş’i ve Keleş’in listesinde yer alan bazı belediye meclis üyesi adaylarını hedef aldığı iddia edildi.

Er ayrıca yorumlarında İl Başkanlığı görevini bırakacağı mesajı vererek bir takipçisinin sorusunu da cevapladı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.