İYİ Parti Düzce teşkilatında yıldırma operasyonu başladı

Düzce Son Haber

İYİ Parti Düzce teşkilatında yıldırma operasyonu başladı
4.04.2024 - 11:55
Kaynak: Haber Merkezi

 

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve Düzce Belediye Meclis Üyesi adaylığında kendisini 1. sıraya yazdırarak meclise girmesini garanti gören Ender Çakar’ın, el ele vererek seçim başarısızlıklarını gölgelemeye çalışarak İYİ Parti Düzce İl Teşkilatına emek veren kişileri disipline sevk ederek mobinge başladıkları iddia edildi.

31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de hezimete uğradı. İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı da seçimde aldıkları başarısız sonucun faturasını gölgelemek ve aldıkları hezimeti kendilerinin değil diğer partililerin başarısızlığı gibi göstermek adına partinin güvenilir isimlerini disipline sevk etmeye başladılar. İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve Düzce Belediye Meclisi 1. sıra adayı Ender Çakar’ın partiye gönül ve emek veren bir çok isime bu yolla mobing uygulamaya başladıkları iddia edildi. 

 

 

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.