Şahin’den şeffaf yönetim

Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER

Şahin’den şeffaf yönetim
15.04.2019 - 09:55

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin sosyal medya hesabı aracılığı ile paylaştığı basın açıklamasında bir önce ki dönemde 44 milyon (44 trilyon) borçla aldıkları belediyede fatura ve ödemelerde bazı aksaklıklar gördükleri için İçişleri Bakanlığı’ndan müfettiş talep ettiklerini söyledi.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin yaptığı açıklamada, “8 Nisan 2019 tarihinde göreve geldiğimiz Kaynaşlı Belediyesi’ni bir önce ki belediye başkanı Erol Bayraktar’dan 44 milyon (eski para birimiyle 44 trilyon) borç ile devir almış bulunmaktayız. Yaptığımız inceleme be araştırmalarda dikkat çeken bir çok konuyu tespit ettik. Kaynaşlı Belediyesi’ne ait geçmiş dönemle ilgili gelir, gider fatura ve belgeler üzerinde detaylı bir şekilde incelemelerimiz devam ediyor. İçişleri Bakanlığı’ndan müfettiş talep edeceğiz. Bu ay sonu yapacağımız halk meclisi toplantısında detaylı ve geniş bir anlatım ile halkımızı bilgilendirmiş olacağız. Kaynaşlı Belediyesi halkın bize emanetidir, emanete sahip çıkacağız” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.