Caboğlu fırsatçılara verdi veriştirdi

DüzceSonHaber

Caboğlu fırsatçılara verdi veriştirdi
15.02.2023 - 21:31
Güncelleme 15.02.2023 - 21:31
Haber Merkezi
2

 

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem sonrası depremin etkilemediği illerde kira ve temel ürünlere zam yaparak fırsatçılık yapanları ağır dille eleştirdi.

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından büyük yıkım yaşanırken binlerce insanımız hayatını kaybetti, binlerce ev yıkılarak binlerce insan evsiz kaldı.

Bunu fırsat bilen ve depremden etkilenmeyen bazı illerde yaşayan ev sahibi ve temel ürün satan kişiler rekor zamlar yaparak adeta deprem fırsatçılığı yaptılar.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, çok sert bir dil kullandı. Yağmacılığın sadece TIR’lar yada boşalan evleri talan etmekle olmadığını dile getiren Caboğlu “Yağmacılık sadece tırlara, enkazlara ve boşalan evlere saldırmak ve talan etmek değildir. Elindeki malı üç katı fiyata satmaya, evi üç katı fiyata kiralamaya, milletin ve mağdurun malını ucuza kapatmaya çalışmak da yağmacılıktır. Ayrıca onursuzluk, şerefsizlik ve namussuzluktur” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Doğukan Aycan
  Doğukan Aycan
  18.02.2023 01:01

  O dediği illerin hepsi ya akp yada mhp li... Yani sizinkiler istediğini söyleyebilirsin. Ya Düzcede ki artışlara neden sesiniz çıkmıyordu. Sandığa gömülüp gideceksiniz.

 • Ertuğrul çiçek
  Ertuğrul çiçek
  15.02.2023 22:29

  Eleştirmesin.iktidarın küçük ortağı değil mi bunlar gereğinin yapılması için adım atsın.