Halen sel bölgesinde bulunan Cumayeri itfaiye ekiplerine Soylu'dan tebrik

DüzceSonHaber

Halen sel bölgesinde bulunan Cumayeri itfaiye ekiplerine Soylu'dan tebrik
31.08.2021 - 23:37
Haber Merkezi

Kastamonu'da yaşanan sel felaketinden en fazla etkilenen ilçe olan Bozkurt'a giden ve Düzce'den giden tek ekip olan Cumayeri Belediyesi İtfaiye ekipleri, böglede sel felakerinden bu yana arama, kurtarma ve temizlik faaliyetlerine katılıyorlar. Halen bölgede olan ekipleri gören ve bilgi alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da itfiaye erlerini tebrik etti. 

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde 20 gün önce yaşanan sel felaketinin yaraları sarılmaya çalışılırken, bölgeye giden Cumayeri Belediyesi İtfaiye ekipleri selin ardından destek için gittikleri bölgeden halen dönmediler. Gönüllü olarak bölgede bulunan ve takdir kazanan ekipler arama, kurtarma ve temizlik faaliyetlerinde etkin rol alıyorlar.

Düzce'den bögleye giden tek ekip olan ve bölgede faaliyetlerini sürdüren ekiplerin çalışmalarını inceleyen İçişleri Bakanı Süleyman Solyu, ekiplerin sel anından itibaren bölgeden ayrılmadığını öğrenince, itfaiye ekiplerini tebrik etti. Ardından ekiplerle tek tek fotoğraf çektiren Soylu, ayrıca Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'na da duyarlı davranışı ve desteği için teşekkür ederek ekipler aracılığı ile selamlarını iletti.


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.