MHP’nin İGM’de bir koltuğu eksildi

DüzceSonHaber

MHP’nin İGM’de bir koltuğu eksildi
2.02.2022 - 17:36
Kaynak: Haber Merkezi

MHP Gümüşova İl Genel Meclis Üyesi Murat Çağlar, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

MHP Gümüşova ilçe Teşkilatı’ndan yaşanan sıkıntılar nedeniyle partisinden istifa ettiğini açıklayan çağlar “31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi İI Genel Meclis Üyesi seçilerek, 10.04.2019 tarihinde görevime başladım. Bu yolda bana desteklerini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Sayın Muharrem TOZAN'a, çalışma arkadaşlarıma ve tüm Gümüşova halkına sonsuz teşekkür ederim. Bölgemiz halkına hissettiğim sorumluluk sebebiyle beni destekleyen, bu yolda fayda sağlayacağıma inanan, oy veren herkese bu açıklamayı yapma zorunluluğum ve sorumluluğum olduğunu düşünüyorum.

Geldiğimiz noktada;

Yürüdüğüm yolda, bulunduğum parti grubunda, fayda sağlayamadığım, bir takım siyasi kısıtlamalara takıldığım, kabul edilemez bir takım engellemelere maruz kaldığım gerçeği, istifa etme zorunluluğunu doğurmuştur.

Kasım ayında yaşanan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısının Whatsapp grubundan Belediye Başkanımız Sayın Muharrem TOZAN'a yapılan hakaret içerikli paylaşım bardağı taşıran son damla olmuştur.

Siyaset uzun soluklu bir maratondur. Önemli olan doğru zaman da doğru yerde olabilmektir. Kısıtlamalara, engellemelere ve kabul edilemez bir takım siyasi oyunlara maruz kalmadan Gümüşova'mıza üstün hizmet anlayışı ile faydalı olabilmektir.

Bugün itibari ile Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğinden istifa ettiğimi kamuoyunun dikkatine ve bilgisine sunarım” dedi.


Editör: A. Gölge