MHP Düzce İl Başkanı Caboğlu mazbatasını aldı

DüzceSonHaber

MHP Düzce İl Başkanı Caboğlu mazbatasını aldı
2.10.2023 - 16:50
Güncelleme 2.10.2023 - 16:53
Haber Merkezi

 

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce il Başkanlığına tekrar seçilen İlhami Caboğlu parti yönetimi ile mazbatasını aldı. Genç isim ve iş insanı olarak öne çıkan Ferit Mutlu’nun da MHP yönetiminde dikkat çekti.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanlığı’nın tek listeyle gerçekleşen İl Olağan Kongresi’nde yeniden başkanlığa seçilen MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Düzce Adliyesi’nde parti üyeleriyle birlikte mazbatasını aldı. Mazbatasını aldıktan sonra konuşan Başkan Caboğlu, “MHP Düzce İl Başkanlığı Olağan Kongremizde, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin takdirleri, delegelerimizin teveccühleri ile yeniden İl Başkanı olarak seçildik bugünde arkadaşlarımızla birlikte mazbatamızı aldık. Davamızı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz hayırlı olsun” dedi.

Diğer yandan MHP kongresinde Düzce İl Yönetiminde genç iş insanı Ferit Mutlu’nun olması dikkat çekti. Yıllardır Düzce’de ciddi yatırım ve istihdama katkı sağlayan Mutlu’nun MHP’nin siyasi başarısı için etkili olacağı konuşulurken, gelecek vaat ettiği ve ilerleyen dönemlerde hem ticari hem siyasi olarak ciddi atılımlar yapacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


MHP, Gündem, Siyaset, Düzce