MHP Çilimli’de omuz omuza

Düzce Son Haber

MHP Çilimli’de omuz omuza
26.02.2024 - 14:43
Kaynak: Haber Merkezi

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çilimli Belediye Başkan Adayı İsmail Bayrak önderliğinde düzenlenen ve Meclis Üyesi ve İl Genel Meclisi Üyesi adaylarının ve misafirlerin katılım sağladığı dayanışma toplantısı düzenledi.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve İl yöneticilerinin de katıldığı tanışma toplantıda MHP Çilimli Belediye Başkan Adayı İsmail Bayrak, Çilimli için değişim zamanı geldiğini ve Türkiye Yüzyılının güçlü Çilimli'si için genç kadrolara ihtiyaç olduğunu ifede etti.

Değişimin Çilimli'ye güç kazandıracağını belirten Bayrak,  "Seçim çalışmalarımızı kapı kapı ziyaretler yaparak sürdürüyoruz. Çilimli halkının da değişim istediğine şahit oluyoruz.  artık Çilimli için bayrak değişiminin zamanı gelmiştir" dedi.

İl Başkanı İlhami Caboğlu da, İsmail Başkan ve kıymetli Meclis Üyesi, İGM adaylarının Çilimli için bir şans olduğunu belirterek,  güçlü yarınlara güçlü kadrolar ile ulaşmanın mümkün olduğunu ve çalışan azimli belediyecilik ile İsmail Bayrak'ın farklılık katacağını belirtti.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.