İş dünyasında olduğu kadar siyasette de iddialı

Düzce Son Haber

İş dünyasında olduğu kadar siyasette de iddialı
7.03.2024 - 13:59
Kaynak: Haber Merkezi

 

MHP’den Düzce Belediye Meclis Üyesi 4. Sıra adayı olan Fatih Mutlu, yıllarca ticari olarak hizmet ettiği Düzce’ye siyasi olarak da hizmet etmek için yola çıktı. Mutlu, iş dünyasında olduğu gibi siyasette de iddialı olduğu mesajı verdi.

Düzce’nin tanınan iş insanlarından Ahmet Mutlu’nun oğlu olan ve ticari anlamda kentte ciddi yatırımlar ile istihdam sağlayan Fatih Mutlu, MHP’den Düzce Belediye Meclisi Adayı oldu. MHP saflarından siyasete atılan ve 4. Sıra adayı olan Mutlu’nun belediye meclisine girmesine garanti gözü ile bakılırken, ticaretteki iddiasını siyasette de devam ettirmesi bekleniyor.

Yılladır aile şirketlerinin yöneticiliğini yapan Mutlu, çeşitli Sivil Toplum Örgütleri aracılığı ile hizmet ettiği Düzce’ye siyasi olarak da hizmet etmek istediğini belirtti. Mutlu ‘Biz ekmeğimizi Düzce’den kazandık. Düzce’nin kaliteli ticari hayatını olduğunu tüm Türkiye’ye duyurduk. Hem yatırım hem istihdam noktasında da katkılarımız olan Düzce’ye siyasi anlamda da katkımız olması için elimizi taşın altına koyma vaktinin geldiğini anladık. Bizler ılımlı siyaset yürüterek Düzce’nin eksikliklerinin ortadan kaldırılması için çalışacağız. Bu aşamada yapılan her doğru işin yanında olacağız. Düzce’nin gelişmesi, kalkınması ve 1 adım daha ileri gitmesi için üzerine düşen tüm sorumluluğu alacağız” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.