MHP Düzce teşkilatını karıştıracak yazışmalar ifşa oldu

DüzceSonHaber

MHP Düzce teşkilatını karıştıracak yazışmalar ifşa oldu
9.11.2021 - 13:52
Haber Merkezi
3

MHP Düzce İl Teşkilatı tarafından kurulan MHP Düzce seçilmişler isimli whatsapp grubunda ki bazı yöneticilerin yazışmaları ifşa olunca, MHP içinde ki kavgalarda ortaya çıktı. 

MHP Düzce İl teşikaltı tarafından içerisinde il yöneticileri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ile belediye başkanları gibi seçilen isimlerin yer aldığı MHP Düzce seçilmişler isimli whatsapp grubu oluşturuldu. 

Grupta bulunan Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan'a ait telefon numarasının gruptan ayrıldığı yönünde uyarı gelince MHP'li Çetin Sarıahmet siyasi nezakete uymayacak bir yazı yazarak "Bilerek veya bilmeyerek bu gruptan çıkan ş.sizin bu partinin başkanlığını da yapmasına gerek yok. Derhal istifa etsin" dedi. 

Tozan, gruptan yanlışlıkla çıktığını ifade etse de Sarıahmet yazdıklarından geri dönmedi ve mesajın ardından grupta bulunan bir çok kişi gruptan ayrılmayı tercih ederken, parti içinde de tepkilere neden oldu. 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Kaan
  Kaan
  9.11.2021 21:55

  Çetin mi secilmis köyüne muhtar seçilemez. birilerinin alt kadrosu olup MHP den gecinendir, her devirde kendine yer bulur ,hiçbir faydası olmaz ayrıca nereden gelmiş MHP ye bir de onu öğrenmek lazım

 • Alperen
  Alperen
  9.11.2021 16:21

  Diyen kişi yıllardır MHP ne vermiş onu söylesin bi zahmet onun gibilerinin yüzüne Rahmetli Başbuğ Türkeşin Emaneti yıllardır dibe vurdu!!!

 • Vatandaş
  Vatandaş
  9.11.2021 15:07

  Doğru teşkilat zaten çetin sarıkahmete babasından kalmıştı