Allah'ın Çorumlusu Kılıçdaroğlu Sen de Dur...

  • 27.08.2021 12:59

Çorum'da muhtarlar, STK temsilcileri, kanaat önderleriyle bir araya gelen Kemal Kılıçdaroğlu, konuşması sırasında "Çorum ciddi ihracat yapan ülkedir" diyerek gaflarına bir yenisini daha ekledi.

Son günlerde hazır olun iktidara geliyoruz deyip deyip duruyor.

Pes Sn Kılıçdaroğlu bunu senden beklemiyorduk.

En son seçimde Çorum’da Akparti %43 CHP %36 MHP %16 almış. Bu Çorumlular yoksa baş kaldırıp özgürlüğünü mü istedi?

Biz bilmeden Sarıyerlioğlu Yusuf bey Samsun Çarşamba’dan tayin istedi de gitti de Çorum’da iktidarını kurdu ve bağımsızlığını ilan edip Bizim Çorum cumhuriyetini ilan etti de bizim mi haberimiz yok. Sn. Kılıçdaroğlu yeni gelecek hükümetin başkanı olarak Çorum ülkesini tanıyacak ise bence sıkıntı yok. Her tarafı denizlerle çevrili güzel bizim Çorum leblebinin başkenti olarak ta güzel olur.

Fakat burada Sn Kılıçdaroğlu CHP nin iktidara geleceğini kendi partililerine dahi ikna edemediği için hazır olun iktidara geliyoruz diyerek enerji depoluyor. Yükleme yapıyor. Cesaret yüklemesi. Taraftarlarını kanatlandırayım derken kendisi gaf rekortmeni olarak rekorlar üstüne rekor kılırıyor.

Acaba olimpiyatlarda gaf yapma dalında Sn Başkanı olimpiyata göndersek ilk üçe girer mi?

Mete Gazoz gibi şampiyon olur mu? Biri çıkıpta demiyor ki kandıralı dur. Sn Kılıçdaroğlu sen de dur.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.