Heval, Meral, Kemal kahvaltıda yürek yemişler

  • 6.11.2021 12:17

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in "HDP'yi PKK yanında konumlandırıyorum" sözlerinin ardından CHP'lideri Kılıçdaroğlu'n dan da PKK'ya yönelik dikkat çeken sözler geldi.

Kılıçdaroğlu: Söz veriyorum; o Kandil denen yuvayı yerle yeksan etmezsem…

Meral abla ile Kemal enişte 5 yıldır Silivri’de suçsuz! yere tutulan Biji Selahattinîn eşi Başak hanım’ı ziyaret edip üzüntülerini bildirmişler. Uzaktan da olsa dostları   ile kahvaltıda bir araya gelmişler.

Demişler ki bu Ayçiçek yağı 100 TL oldu benzin 10TL oldu dolar 9TL oldu fakat niye ise bu millet şikayet ediyor fakat son 20 yılın en büyük enflasyonist ortamı var. Demirel dedemiz demişti ki boş dolabın yıkamayacağı iktidar bilemiyorum sözü vatan söz konusu ise gerisi teferruattır sözünün yerini tutmuyor.

Oylarımız ne yaparsak yapalım %40-45 bandını aşmıyor. CHP milim kımıldamıyor. Biraz pastırmalı yumurta menemen yemeyelim bu sefer yürek katalım şu yumurtaya da farklı olsun demişler.

İkisi de yürek yemişler.

 Kahvaltıda.

Meral Akşener Sayın! Apo kelimesini ağzından kaçırdıktan sonra HDP ile PKK yanyana konumlandırdığını söylüyor. Sayın Akşener; esnaf burası Kürdistan dediğinde ne kürdistanı ulan diyebilseydin Türkeş gibi o zaman kimse seni tutamazdı. Fakat demir tavında dövülür. Geçti Bitlis’in pazarı sür jeti Ankara’ya.

Kemal Bey ayrı bir cumhuriyete zaten cumhurbaşkanı olacak. Yurt dışına asker gönderme tezkeresine Türkiye Büyük Millet Meclisi  CHP nin aklına uyup hayır deseydi ki bu bir felaket olurdu. Fakat demedi. Fakat Sn.Kılıçdaroğlu yürekli menemeni fazla kaçırmış olmalı ki. Kandili yerle yeksan edecekmiş. İktidara gelirse.Veya biz yanlış anladık.

Galiba Selahattin Demirtaş bunlara kahvaltıda izin vermiş. Atın tutun siz. Biz küçük enişte deriz kızarız projemiz olan Tayyip Erdoğan’ı Külliyeden indirmek için çalışmaya devam ederiz.

Sn Kılıçdaroğlu Kandil Adalar bölgesinde TÜGVA ya kiraya verilen bir yer sanıyıor.Veya Kandilli Rasathanesi kastediyor.. Deprem araştırma merkezi olan yeri kasdetmiş olabilir.10 Kasım Düzce depreminin seneyi devriyesinde millete bir eserde ben kazandırayım Kandilli Rasathanesini yıkıp yenisi yapacağım manasında demiştir. Ama nasıl 

Ben yeni anladım Sn Kılıçdaroğlu’nu

Ekrem Paşamız zabıtaları gönderecek Kandil’i değil Kandilli yi yıkacak.

AKM gibi yeniden yapacak büyük bir ihtimal ile. Ülkemiz deprem bölgesi.

Küçük eniştede yalanda yok hilafta yok.

Tutmayın Küçük enişteyi.

Ne dediyse yapar. Nede olsa ne dedi benim adım Kemal ben ne dideysem yaparım.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.