CHP’nin kafası 

  • 17.01.2022 09:16

CHP lideri Kılıçdaroğlu  ‘’Helalleşme’’ diyor yaveri Özgür Özel islami yaşama ‘’ortaçağ karanlığı ‘’ diyor.
CHP nin kafası şu an BMW nin renk değiştiren arabası gibi karışık. Oy avcılığı için girmeyeceği kılık, okumayacağı kitap, giymeyeceği post takınmayacağı tavır yok almayacağı renk yok.Daldan dala konup oyları nasıl toplarım derdinde.
Yeter ki Tayyip Erdoğan’ı devirelim. Gerekirse resmi olarak HDP ile ortaklık bile kurarlar bunlar.
BMW renk değiştiren arabayı yaptı da bunlar TOGG arabasının protitipini görünce renkleri attı.Y ılan gibi kabuk değiştirmeye başladılar..
Neyse ki renk değiştiren araba bir inovatif icat. Ama siyasette renk değiştirmek seçim yaklaşırken caminin yolunu tutmak, fakir fukaranın derdi ile dertlenmek renkten renge ve kılığa girmek bizim siyasetimizde kalıtsal. Genlerinde olan bir kalıtsallık. Fabrika ayarları öyledir.
Bir zamda bazı bazı siyasi arkadaşlara gelse olmaz mı? Kendilerini çok ucuza satmasalar.!!! Halk öyle görüyor.1 kuruşa satılmışlar var birde bir kurşuna satılacaklar var.
Neredeyse siyasi iktidar uğruna ülkeyi PKK ve yandaşlarına peşkeş çekecekler. HDP, sırtını PKK’ya dayamış, millet ittifakı sırtını HDP’ye dayamış. O kadar fotoğraf var ortada, hangisinden ses çıktı?
Bir tek İYİ parti PKK lı terörist ile fotoğrafları basına düşen milletvekili ile ilgili dokunulmazlığının kaldırılması için evet oyu verecekmiş.
Lütfetmişler ona da hayır deseler de tam olsaydı. Allah’ım ne günlere kaldık. Seninle arası iyi olan insanlara ihtiyacımız var Allah'ım.
Yıllardır milletle arasına mesafe koyanlarlar şimdi safları sıklaştıralım diye nutuk atıyor.
Birde CHP sabah namazı buluşmaları Anayasaya aykırı diye Anayasa mahkemesine başvurmuş.
Bunların milletle helalleşme diye bir dertleri yok.Bizi 20yıldır iktidara getirmeyen bu millete hadlerini bildirmek gibi bir niyetleri var.
Enes Kara konusunda Kılıçdaroğlu, 'Etik sebeplerden dolayı paylaşım yapmayacağım' diyerek seçim öncesi mayınlı arazide dolaşmak istememiş.
Sn Kılıçdaroğlu iktidara geldiğimiz gün bütün tarikat ve cemaatlerin vakıf ,derneklerini kapatıp yurt ve işyerlerine el koyacağız mı desin? Çünkü bunu diyen siyasiler oldu. En büyük cinayet, bir insanın yaşama sevincini öldürmektir.. Çok doğru ama 28 Şubatta kızlarımızın eğitim hakları ellerinden alındığında bizim hiç yaşama sevincimiz yoktu. Çünkü o zaman bu gençler çul takıp gericilik yapıyorlardı.
Bir baba kızına ‘’bir insanı tanıyarak seversin kızım, uzaktan bütün dağlar aynı tavsiyesi gibi sizi bu milletin sevmesi için oyunu vermesi için iyi tanıması gerekiyor. Ben tanıdığına inanıyorum.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.