Cesaret Hapı Yutmuş

  • 22.02.2022 10:46

Kılıçdaroğlu’nun bu kadar büyük bir özgüvenle ortaya çıkmasının arkasında alevi lobisi ve HDP desteğini almış olması var. Demiş bir gazeteci büyüğümüz.5 genel başkan aday gösterir ise  aday olabilirim demiş. Yahu  0,05 Ahmet Davutoğlu’nun dediği olacak ise bu millet yanmış.

Kemal Bey bir kaset komplosundan şapkadan çıkaran gücün onayını aldı desek daha doğru olur. Peki kaset komplosunu kim yaptı. Okyanus ötesi.

Kemal Kılıçdaroğlu diğer 5 lideri ikna edemez ise veya belediye başkanlarını  tüm genel başkanlar ilk turda aday olsun en çok oyu alan lideri 2.turda millet ittifakının adayı ilan edelim diyecektir.

Veya başka oyunlar çıkmaz ise.

Nasıl bir oyun. Örneğin İyi parti derse ki İmamoğlu bizim adayımız. Ben başbakan olacağımı söyledim. Feragat ediyorum. Derse ki ihtimal vardır.

Sen seyreyle cümbüşü..

Bugünlerde Tarkan’ın geççek şarkısı büyük muhalefeti dile getiriyor.

Zamanlama harika.

Psikolojik üstünlük bu ortamda çok önemli. Sosyal medya savaşları dönüyor piyasada.

İktidar cephesinde de topunuz gelin demiştik siz top star Tarkan’ı gönderdiniz. Mizahları dönmekte.

Şunu söyleye bilirim.28 Şubata az süre kaldı. Bakalım muhalefet, muhalefet mi yapacak. Laf kalabalığımı?

Bu arada  diğer tarafın adayı kim olur ise olsun işi zor. Bu kadar ayağa bir baş olmak çok zor. Yoksa Kılıçdaroğlu cesaret hapı yutmasa Tayyip Erdoğan’nın karşısına çıkamaz.

Ama akıl hocaları çok iyi. Abdülhamit’i devirenler gibi ‘’adalet’’ istiyorlar..

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.