Recep İvedik 3,5 Baltayı Taşa Vurduk. Başrollerde Gandi Kemal ve Meral Abla

 • 26.04.2022 13:36
 • (5)

Kılıçdaroğlu'nun Keçiören'de 23 Nisan'da ziyaret ettiği abonenin 4 aydır borcu nedeniyle elektriğinin kesik olduğu iddiasına ilişkin, tesisatın 31 Mart'ta borçtan dolayı kesildiği, 5 Nisan'da elektriğin bağlandığının tespit edildiği bildirildi.

Şirketin Twitter hesabından yapılan açıklamada, Başkent EDAŞ'ın düzenleme ve denetlemeye tabi bir sektörde faaliyet gösterdiği kaydedilmiş.

Bu nedenle elektrik piyasası mevzuat hükümlerinin dışında bir uygulamaya gidilmesinin söz konusu olmadığına işaret edilen açıklamada, şu ifadelere yer verilmiş.

"Bu konuda gerek bizzat abonemizin kendisinin yaptığı açıklamalar gerekse kamu kurumlarının talebi üzerine şirketimiz tarafından 24 Nisan'da yapılan saha tespiti ve kayıtlarımızda yapılan incelemeye göre, 23 Nisan'da ilgili tesisatın borcundan veya herhangi bir nedenden dolayı elektrik enerjisinin şirketimizce kesilmiş olmadığı, söz konusu tesisatın 31 Mart'ta elektrik enerjisi borçtan dolayı kesildiği, borcun ödenmesini takiben 5 Nisan'da elektrik enerjisinin bağlandığı tespit edilmiştir.

5 Nisan tarihinden bu yana söz konusu tesisatta şirketimizce herhangi bir nedenle enerji kesme işlemi yapılmamıştır."

Yani işin kısaca özü şudur.  Elektrik saatinden sigortaları indirin ,mumları yakın niye genel başkan Cumhurbaşkanı adayımız Sn Kemal Kılıçtaroğlu geliyor. Ne diye şu elektriği kesilenlerin halleri ile hallendiği filmi devam ettirmek için.

Fakat 4 milyon elektriği kesik insan var fakat bizim Kemal bula bula elektriği olan fakat şartelleri inik mumları yakılmış evi buluyor.

Sosyal medya fenomeni Murat Övünç bağırıyor ya onun gibi bağırıyorum.

Alo !!!.Alo!!! Tik Tok kemal bey kov bu danışmanları. Bunlar seni rezil ediyor. Bunlara boşuna çuvalla para ödüyorsun. Devamlı baltayı taşa vuruyorsunuz. Alo!!!

 

Kemal Bey bu eve habersiz gitmedi. Danışmanları bir ev bulamamış, tamam Hollywood filmi istemiyoruz. Rus aksiyon veya korku filmi beklemiyoruz. Hint filimleri gibi şarkılı türkülü geççek diyorlar ama bir türlü tutmuyor.

Bu yıllarda dünyada Türk Filmleri revaçta. Venezuella’dan Endonezya’ya, Arnavutluk’tan Katar’a tüm dünya Diriliş Ertuğrul izliyor.

Cem yılmaz filmi beklemiyoruz.

Fakat rol arkadaşı İyi Meral  ile Bizim Gandi Kemal ‘’Recep İvedik 3,5’’ çekip duruyorlar.

Filmin adı ‘’Recep İvedik 3,5 baltayı taşa vurduk’’

2023 giderkenken her yaptıkları senaryo, her yaptıkları filim. Her icraatları mizansen.

Daha önce de yazdım.2023 seçimlerine giderken büyük bir oyun sergileniyor.

Bu oyun Hacivat , Karagöz oyunu.

Burada başrolde Hacivat , Karagöz görünse de önemli olan çubukları tutan ve seslendiren.

Millet çok net ben malımı gözünden tanırım.

Samimi gelmiyorsunuz millete. Bu ekonomik kriz hangi iktidarın başına gelir ise gelsin şimdiye kadar Ecevit iktidarı gibi erimişti.

Fakat bu filifot muhalefet yüzünden olmuyor. Olmuyor. Olmuyor.

Halen en muhalif ankette bile Tayyip Erdoğan’ın oyu %35-40 larda çıkıyor.

2023 giderken iktidar bu ucuz Yeşilçam filimlerinin yerin Erdoğan’a ‘’Diriliş Büyük Türkiye küllerinden  yeniden doğuş’’ filmini izletebilir.

Çünkü millerin macera filmi aramıyor, korku filmini beğenmiyor.

Varsa vurdulu kırdılı Diriliş filimleri çok reyting alıyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Rumuz mumuz
  Rumuz mumuz
  27.04.2022 13:02

  Bende şunu çok merak ediyorum. 4 milyon elektirik borcunu ödeyememis insan varken, elektirigi kesik eve gidip şarteli indirip indirmemeleri önemli mi? 4 milyon insan gerçekten mağdurken bunlara mi takiliyorsunuz?

 • Rumuz mumuz
  Rumuz mumuz
  27.04.2022 13:01

  Bende şunu çok merak ediyorum. 4 milyon elektirik borcunu ödeyememis insan varken, elektirigi kesik eve gidip şarteli indirip indirmemeleri önemli mi? 4 milyon insan gerçekten mağdurken bunlara mi takiliyorsunuz?

 • Muzaffer Fırat
  Muzaffer Fırat
  26.04.2022 18:46

  Sn Salih bey Eski yazılarımızdan Zulüm Kimden Gelirse Gelsin isimli 23/03 tarihindeki yazımızı akumamışsınız..Gözden kaçırmıssınız

 • Salih
  Salih
  26.04.2022 15:47

  Vurdulu kırdılı filmlerin rağbet gördüğü doğrudur. Adana'da çarşaflı kadınları joplayan polisleride aynı duygularla izledik. Sanırım bizde bir değişme var

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  26.04.2022 14:40

  Bir durumu çok merak ediyorum. Akapenin ve genel başkanının o kadar eleştirilecek konusu var. Acaba bir eleştiri yazısı yazsanız akape genel başkanına da lakap ile hitap edebilir misiniz? Ya da böyle açık seçik eleştiri yazısı yazabilir misiniz. Kardeş. Akape kazanın dibini kazıdı sen ne kadar yalamaya çalışırsan çalış artık o kazanın dibinden sana ne ekmek çıkar ne de mama.