Muhalefet kabız oldu

  • 26.05.2022 11:27
  • (1)

Kemal Kılıçdaroğlu dün  Düzce’de idi. Mantık dışı tepkiler ile karşılaştı.

Kemal Bey’e verilebilecek tepki kemal bey hayatın tiyatro ve iftira denilebilirdi.

Fetöcülerin öne 5 sene önce attığı iddiaları Kemal Bey öyle bir komplo teorisi ile anlattı ki herkesin ağzı açık kaldı.

Cüneyt Özdemir iyi gazetecidir. Takip ederim.

Bahsedilen iddiaları, "Küçük rakamlardan saçma komplo teorisi" olarak ifade eden Özdemir, Kılıçdaroğlu ve CHP'yi de eleştirdi.

Özdemir, Twitterda ki paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

"Erdoğan ailesi 30-40 milyon doları ABD'deki vakıflara yollayıp başları Türkiye'de sıkışınca ABD'ye kaçacaklarmış. İddia bu... Ben ikna oldum! Ya Türkiye'de muhalefet bu kadar küçük rakamlardan bu kadar saçma komplo teorisi kuramaz diyorum ama kuruyor işte, vallahi inanılmaz!

Yahu fısıltı gazetesinde bile bu rakamların on misli hatta yüz misli konuşuluyor madem bir şey ortaya atacaksınız bunu onla, yüzle çarpın bari... Ha bir de ABD'ye para kaçırıp kaçma 'projesi' de süper. Dünyada bir ilk olabilir! Diktatörler genelde ABD'den kaçmıyorlar mıydı?

 ABD Tayyip Erdoğan’ı Biden bile devirmek istediğini söylüyor.

Bakalım Kılıçdaroğlu Saat 22:00  otuz üçlü keyif tespihini yanına alıp ne diyecek diye beklerken "Büyük hayal kırıklığı".

Ve tam bir ‘’TISS’’ sular kesilmiş . Kemal Bey fetönün değirmenine su taşımaya çalışıyor.

ABD'deki AK Partili vakıfların katakullilerini incelemek ayrı, böyle saçma sapan bir komplo teorisini bizzat muhalefet liderinin ağzından sanki büyük bir şey açıklıyormuş gibi anlatmak çok çok ayrı. Durum düşündüğümüzden çok daha vahim demektir. Büyük hayal kırıklığı...

İki büyük krizle karşı karşıyayız arkadaşlar; İktidar ekonomik politikalarında iflas ediyor ama daha vahimi ana muhalefet dediğimiz CHP tamamen kontrolü kaybediyor. Bu gidişle kısa bir süre sonra CHP 3. hatta 4. hatta 5. parti olacaktır görün. Büyük bir savrulma yaşanıyor.."

Dün bir emekli öğretmen dostumla bu mevzuyu konuşurken çok güzel bir şey dedi.

Adam ana muhalefeti 2010 yılından beri tıkadı. Ülkede ne muhalefet var nede birisi muhalif olarak büyüyor. Muhalefet kabız oldu. Bağırsakları boşaltamıyor. Laf isali zaten hem müzmin kabız hem de icraat kabızı olarak 2023’te de tarihe geçecek.

Bu ülkenin ilk önce bu kabızlıktan kurtulması lazım. Bu kabızlıktan kurtulmaz ise bu kansere dönüşecek. En son doktorlar 12 ameliyat olmuş halen kanser vücudu terk etmemiş ise daha bıçak vurmayalım diyecek.

Bu arada bu ameliyat sonrası doktorlar hem ameliyat başarılı geçti hasta yoğun bakım da diyorlar ama bir türlü ölmüyor.

En son ameliyatı da Op. Prof. Dr. Başkomutan Cumhurbaşkanı AK parti Genel Başkanı Erdoğan eline alacak cımbızı tereyağından  kıl çeker gibi yapacak.

Millet mecburi istikamet Tayyip Erdoğan’a oy verecek.

Yada bizim kurtuluşumuz yok ..

Türkiye’nin sorunu iktidarın eline yüzüne gözüne bulaştırması değil 2023 haziranın da ortalığı berbat etmesinden korkuyorum dedi.

O zaman bir bilmece var ya onu soralım.

Bir sepette 6yumurta birde 1 pinpon topu var.

Sepetin altı düştü kaç yumurta kaldı?

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Galvanizli boru
    Galvanizli boru
    26.05.2022 14:35

    Muhalefet kabız oldu diyorsun eyvallah. İktidar neb oldu. İktidar da ishal oldu, habire altına kaçırıyor, hatta sıkıştıkça gaz çıkartıyorlar ishal oldukları için de gaz çıkartırken habire altına kaçırıyorlar. Hadi altına kaçırıyorsun anlarız da neden altını halka temizletiuorsun. -Darbe olur sokağa in. -Ekonomi kötüye gider yastık altından para ver. -Dolar yükselir dolarınızı altımınızı bize verin derler. -Un yağ şeker yükselir dıj güçler derler İyiler AKAPENİN KÖTÜLER muhalefetin.