BERBER SAÇIM AK MI? KARA MI?

  • 15.03.2023 08:42
  • (1)

 

CHP içinde aday listeleri konusunda kazan kaynamaya başlamış olmalı ki şimdi ortaya ‘ittifak içinde ittifak’ diye bir formül konuşuluyor. Ankara’da bu yeni formül geliştirerek Deva/ Gelecek/ Saadet üçlüsüne ayrı bir liste ile seçimlere girmesi yönünde baskı yapılıyor.

Yapılan son anketlerde bu 3 parti Yeniden Refah Partisi’nin yarısı kadar oy alamadığı konuşuluyor.

Keşke bu formül gerçekleşse de herkes boyunun ölçüsünü alsa diyen bir çok CHP’li tanıdığım var.

Meral Akşener ben masadan kalkmadım. 5 parti masadan kalktı. Şimdi ise CHP Mücahit Kemal Kılıçtaroğlu bir mücahitlik yapar bu kahramanların boy ölçüsünü almak isterse o zaman seyredin siz çarkıfeleği..

Hatırlar mısınız?

Anap ile Doğru Yol Partisi seçime gireceği zaman Mehmet Ağar Erkan Mumcu’ya bu milletvekili adayları üzerinden bir çalım atmıştı.

Siyaset dünyası böyle bir çalımı Messi’de bile görmemişti.

Şimdi Milletvekili adayı belirleme de kıyametler koparsa şaşırmayın.

“Köprüyü geçene kadar bedel ödemezsen, köprü çıkışında mutlaka ödersin. ”… "Köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek, ayılara yem olmayı başından kabullenmek demektir. Siyasette vefa yoktur. Gerekirse köprüyü yıkar geçerim diyenleri paspas ediverdiler.

Bir başka durumda Muharrem İnce.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, muhalefette oyların bölünmesine neden olan eski CHP'li Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin seçimden önce Kemal Kılıçdaroğlu'na destek vererek adaylıktan çekilmesini beklediklerini söyledi.

Muharrem İnce’yi bakalım Meral Akşener gibi ikna edebilecekler mi?

Fakat Muharrem İnce’nin söylemleri, dansları ile ciddi oy patlaması yaptığı da konuşuluyor.

Milletvekili  adayları belirlenirken her şey belli olur. Adaylar Yüksek Seçim kuruluna verilene kadar çok sular akar bu derenin altından.

Düne kadar Hüdapar’ın kapısını aşındıran ancak olumsuz cevap alan 6’lı masa ya da saadet partisi korkusundan Fatih Erbakan’ı görmezden gelenlerde bir telaş başladı her iki parti içinde sosyal medyadan iftira ve hezeyan dolu paylaşımlar yapıyorlar…

Az kaldı. Seçime 60 gün kadar bir süre kaldı.

Kel adam arkada kalan bir tutam saçı ile berbere gider.

Berber bey ben göremiyorum.

Saçım ak mı?

Kara mı?

Hele biraz sabırlı ol. Keserim önüne düşer görürsün..

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Haluk Türkoğlu
    Haluk Türkoğlu
    15.03.2023 09:04

    Yalan haber... Altılı masa hiç bir zaman hizbullahçılara gitmedi. Basın olarak millete yalan bilgi yazma.