Özlü’ye tekrar ihtiyaç olabilir

Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER

Özlü’ye tekrar ihtiyaç olabilir
21.11.2018 - 16:28

Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Faruk Özlü’nün ismi her ne kadar Düzce Belediye Başkan aday adaylığı için geçse de Özlü’nün 31 Mart seçimleri sonrası tekrar bakan yapılma ihtimali yükseldi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Faruk Özlü’nün ismi Düzce Belediye Başkan aday adaylığı için geçse bile tekrar bakan yapılma şansı yüksek görünüyor. Bilindiği gibi AK Parti’de bazı büyükşehir ve şehirlere halen kabinede olan bakanların Belediye Bakan adayı olarak gösterileceği konuşuluyor.

Kabinede yaşanacak eksiğin giderilmesi için Bakan Özlü’ye tekrar şans verilebileceği gündeme gelmeye başladı. Özlü’nün Düzce’den çok Ankara’da oluşturduğu siyasi çevre, tekrar kabineye girmesini istiyorlar.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Aferin
    Aferin
    19.12.2020 19:47

    Kimseye yasama sansi vermeyin, kimse de istedigi zaman istedigini yapamasin, köleyiz biz hatta 9dan sonra herkes yatsin isigi yanan evleri basin.