Belediye başkanı gibi çalışıyor

Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER

Belediye başkanı gibi çalışıyor
25.02.2019 - 12:03

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık 31 Mart Yerel Seçimler öncesinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Kamu Sen’e bağlı sendika temsilcileriyle kahvaltı programında bir araya geldikten sonra Düzcespor’un Alibeyköy spor ile oynadığı lig maçını tribünlerde izledi. Akşam programı olarak da MHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu’nun aday tanıtım ve proje tanıtım toplantısına katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Kamusen’e bağlı sendika temsilcileriyle kahvaltı programında bir araya geldi.

Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve eşi Filiz Bıyık ile katılımcıları kapıda karşıladı.

Projelerinin yer aldığı sinevizyon gösterimi katılımcılara izletildikten sonra Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “ Düzenlemiş olduğumuz programa katılım sağladığınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Aday olarak çıkmış olduğumuz hizmet yolunda belediyenin imkânlarıyla yapılabilecek, Düzcelilerin yaşam kalitesini artıracak projeler ile karşınıza çıkmaya gayret gösterdik. Projelerimiz belediyenin borcuna rağmen yapılabilir, refah seviyesini üst seviyelere çıkaracak projelerdir” şeklinde konuştu.

Kahvaltı programından sonra Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, İl Başkanı İlhami Caboğlu, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Partililer ile birlikte temsilcimizin Alibeyköyspor ile oynadığı lig maçını tribünlerde izledi.

Düzce spor taraftarı Erdoğan Bıyık’a tezahüratlarda bulundular. Temsilcimiz evinde Alibeyköyspor’u 1-0 mağlup ederek ligde üst sıralara çıktı.

Çalışmalarına aralıksız devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, akşam programı olarak MHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu’nun Aday Tanıtım toplantısına katıldı.

MHP Cumayeri Aday Tanıtım Toplantısına Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ile birlikte MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak, MHP İlçe Başkanları, MHP Kadın Kolları Üyeleri ve İlçe Belediye Başkan Adayları ile partililer katıldı.

Konuşmaların ardından program proje tanıtımı ile devam etti. Projelerin tanıtımını yapıldıktan sonra hatıra fotoğrafı çekilmesi ile Cumayeri Aday Tanıtım toplantısı sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.