Düzce ASKF Başkanı Bıyık’tan Çilimli Belediyespor’a teşekkür

DüzceSonHaber

Düzce ASKF Başkanı Bıyık’tan Çilimli Belediyespor’a teşekkür
13.07.2021 - 09:52
Haber Merkezi

Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık, 3.ligin kapısından dönen ve büyük başarı elde eden Çilimli Belediye Spor’a teşekkür ederek, seneye 3. Lige çıkacaklarına inandıklarını söyledi.

Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık, Hendekspor ile oynadığı maç sonrası 3. Lig kapısından dönen ancak büyük heyecan oluşturan Çilimli Belediye Spor oyuncu ve yöneticilerine teşekkür ederek “Üzgünüz. Fakat, final oynama başarısını gösteren Düzce ve Çilimli’ye büyük heyecan be umut veren Çilimli Belediye Sporu, bu başarının mimarları Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’u, Nedim hocamızı  ve teknik ekibini, büyük bir özveri ve azimle mücadele eden tüm futbolcularımızı özellikle Yalova’da 90 dakika hiç durmadan takımı destekleyen Düzcespor taraftar gurubu Kırmızı Şimşekler Başkanı Emir Kiraz ve ekibini tüm Çilimli halkını, spor camiası Düzce ASKF adına tebrik ediyorum. İnşallah elimizden kaçan şampiyonluğu seneye yakalar ve Çilimli Belediye sporumuzu da 3 ligde görürüz. Her emek verenimizin emeğine yüreğine sağlık” dedi. 


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.