Birgün gelecek bu şımarık tavırlarınızın hesabını vereceksiniz

  • 24.08.2021 11:23

Kadın vekil hanım...

Polisin yakasında kamera takılı olduğunu görüyor ve biliyorsunuz. Çünkü bunun genelgesini de çıkarak sizlersiniz. Neden bu kadar kendinizden emin ve vakur bir eda ile bile bile bir iktidar sarhoşluğu içerisindeki bir AKP li gibi ayarınızı bozuyorsunuz.

Hiç mi Genel Başkanı örnek almazsınız?  Ben yarın ertesi gün oradaki o polisin fetöcü olduğunu söylerlerse adamın başka ile sürüldüğü söylenirse hiç şaşırmam. Zaten açığa alınmışlar.Açığa almak yapılan en büyük yanlış görevini yapanı niye açığa alıyorsunuz. HDP li milletvekilinin arabasından PKK lı terörist çıktı diye avaz avaz haber yapıldı. Bırakın polis işini yapsın. Ankara’da askerdim Ahmet Necdet Sezer  Oy-pa dan alış veriş yapardı. Eşi ile sıraya girdiğini bizatihi gördüm. Kimse hatırlamıyor fakat arkalarından kimse iyi kötü konuşmuyor.

Biraz alçak gönüllü olmak lazım. Orada ne kadar gazeteci   polis veya sivil birisi sizi tahrik ederse etsin zaman çok kötü. Ve bırakın bu şekilde vatandaşa davrandığınız için polise davranırsanız isterseniz özrün en büyüğünü dileyin kabul görmeyecektir.

Ben yaptım ben ettim birde uyku sersemi dahi olmak hoş değil. Ayrıca bu isminin baş harflerinin araç plakası olması veya CHP MHP İP AK plakalı araçları görünce millet şöyle demiyor. Adama bak arabası bile 34 XYZ 001 diyor. Karşıdaki insan direk Helal para dahi olsa zehir zıkkım olsun diyerek basıyor bedduayı.

Vaz geçin beyler sosyal medyada gençler bisiklete binen belediye başkanlarını daha fazla beğeniyor. Mütevazi olun. Halk zor günlerden geçiyor. Fakat bu kadar göstere göstere milletin gözüne kalbine nasıl gireceğiz diye uğraşmayın olmaz.

Ben genel başkan olsam partiyi çağrıştıran tüm plakaları yasaklarım.

Şımarıklık, genel kanının aksine en alakasız yerlerde ilgi odağı olmaya yönelik hareketlerde bulunup konuşmalar yapmak, ben merkezcil düşünce yapısını karşısındakine eze eze gösterme davranışı.

Reis köprüler kursun siz de yangın gibi, sel gibi, deprem gibi yıkın gönül köprülerini…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.