Ulan iyi ki FETÖ’cü değneğiniz var be!!!

  • 10.01.2022 11:29

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında vatan hainleri, vatana ihanet ederken kılını kıpırdatmayanlar, darbe girişimi bastırılınca sokağa çıkarak sanki ülkenin ve Cumhurbaşkanının arkasındayız mesajı vermeye başladılar.

Birde bu kişiler ellerine bir FETÖ’cüsün değneği aldılar ki sormayın gitsin…

Kendilerini eleştirenlere, beğenmediklerine hemen bu FETÖ’cü diyerek işin içinden çıkmaya ve 15 Temmuz’da evde olmanın verdiği ezikliğin altından bu şekilde kalkmaya çalıştılar.

Sokakta olanlar ise hiç kimseye sen FETÖ’cüsün demedi.

Bildiğiniz gibi Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, eski MHP’li, İYİ Partili, Demokrat Partili, emekli öğretmen, Isparta’nın gülü Ercan Katırcıloğlu’nu kendisine siyasi danışman olarak atadı.

Faruk Özlü’nün kararıdır kimse karışamaz. Ancak eleştiriler olabilir. 

Ama hem vallahi hem billahi AK Parti teşkilatları dahi bu atamadan rahatsız oldular ki seslerini sadece partileri zarar görmesin diye çıkarmıyorlar.

Geçenlerde meslek büyüğüm Mustafa Armutçu da Katırcıoğlu’nun eskiden attığı twitleri ortaya çıkararak gazetecilik başarısı gösterdi. Herkesin cesaret edemediğini yazdı ve yıllardır bunu yapıyor. Tabi bu durum birilerini rahatsız ettiği gibi Katırcıloğlu beyefendiyi de ziyadesiyle rahatsız etti.

Zamanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın değerli eşi Emine Erdoğan hanımefendiye hakaretler, partililere küfürler neler çıktı neler.

Bu yazdıkları Ercan beyi rahatsız etti ki ortaya çıkaran gazeteci Mustafa Armutçu’yu hemen FETÖ’cü ilan ediverdi. Yani eline FETÖ’cü değneğini aldı ve Armutçu’nun kafasına vurarak susturmaya çalıştı. YERSE…

Açıklamasında milliyetçilik dersi vermeye çalıştı, kendisinin MHP’de hizmet ettiğini söyledi ama ne hikmetse hiç İYİ Parti’den bahsetmedi. Sadece ima etmeye çalıştı. Şimdi merak ettiğim İYİ Parti’den milletvekili olsaydı aynı ağzı kullanacak mıydı?

FETÖ’cü dediği Mustafa Armutçu ise yıllar önce aslında bu yapılanmayı çözmüş, memlekete zarar vereceğini söylemiş ve bunun için belli bir ifade silsilesinden geçmek zorunda kalmıştı. Açıkçası ben olsam bende merak ederim. Armutçu’yu sorgulayacak derecede olsam çağırır sorardım. Zaten bir suçu olsa şu anda cezaevinde volta atıyor olurdu. Belli çevrelerin adamın karizmasını çizmeye çalışma çabasından başka bir şey değildi.

1 saat ifade verip çıktı ama Katırcıoğlu bunu FETÖ’cü değneğine çevirmeye çalıştı.

Asıl Katırcıoğlu’nun bu tiwitleri FETÖ’cü ağzıdır. Zamanında da FETÖ’cüler Cumhurbaşkanına, eşine, çocuklarına, partisine küfür etmedi mi? Bu tip bir algı oluşturmaya, Emine hanımın giydiğini, taktığını gündem yapıp bunun üzerinden siyaset yapmaya çalışmadı mı?

Diğer yandan ise Düzce’de öyle bir gazeteci derneği olmalı ki bu tip gazetecilere dil uzatanların dilini koparıp, haddini bildirmelidir. Ama nerede? Dernek meselesini sonra yazarız.

Gelelim asıl konuya.

Ulan iyi ki elinizde bir FETÖ’cü derneği var. Ağzınız laf yapacağına işinizi yapında Düzce azcık hizmet görsün.

FETÖ’cü ağızlarıyla gazeteci yıldırıp, bezdireceğinizi sanıyorsanız da aldanırsınız. Bizim vatan sevgimizi, millet aşkımızı herkes bilir. Bırakın bu FETÖ’cü değneğini de er meydanına çıkın.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.