O işler aslında öyle değil

  • 27.06.2022 11:14

AK Parti Milletvekili ve AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir neredeyse ayda bir açıklama yaparak Düzce’ye hekim kadrosu açıldığını duyurarak Düzcelilere müjde verdik diyor.

Müjde üstüne müjde verdik açıklamalarında kelime oyunları oynanıyor. Bazı vatandaşlar bu kelime oyunlarının farkında ancak bazı vatandaşlar Düzce’ye doktor atandığını sanıyor.

İşte burada aslında o işler öyle değil gerçeği devreye giriyor.

Haberlerde okumuşsunuzdur. Düzce’ye son olarak 10 hekim kadrosu açıldığı yönünde müjde verildi.

Ancak işte kadro açıldığı yönünde müjde verildiği için doktor atanması yapılmadı. Yani o 10 kadroyu doktorlar tercih edecek ki Düzce’ye doktor gelsin. Doktor o kadroyu tercih etmezse Düzce’ye doktor gelmez. Sadece açık kadro durur ve bu müjde olarak Düzcelilere algılatılmaya ve kafa karıştırma yarar.

Düzce’yi doktor tercih etmediği gibi Düzce’de ki doktorlarda buradan kaçmanın yollarını arıyorlar. Düzce’de nam salan kulak burun boğaz uzmanları, kalp uzmanları gibi alanında başarılı doktorlar başka vilayetlerden teklif alır almaz düşünmeden Düzce’de kaçıyorlar.

Bolu’da ki hastanelerin önüne gittiğinizde 81 plakalı araçtan geçilmiyor hatta Bolu’da doktora gidin mutlaka bir yakınınız orada olacaktır.

Şimdi ben buradan Sayın Keşir’e seslenmek istiyorum.

Hadi Düzce’ye 10 doktor kadrosu verdiniz. Atanan ve Düzce’yi tercih eden doktor sayısı konusunda da bilgi verir misiniz?

Siz milletvekili olduğunuzdan bu yana kaç doktor kadrosu açıklaması yaptınız ve bu kadroları kaç doktor tercih etti?

Doktorların Düzce’yi tercih etmesi için sebep sıraladığınızda doktorları nasıl ikna edersiniz?

Kalın sağlıkcakla!!!

 

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.