Oryantal!!!

  • 16.08.2022 00:38

 

Bir dönem bir oryantal vardı. Müthiş bir sanatçıydı. O televizyona çıktığı zaman müziğin ritmi ile vücudunun değişik yerlerini ritme uydurmasına çoğu kişi hayranlıkla bakardı.

Nasıl ünlü oldu o oryantal. Ünlü bir türkücünün programına çıkmaya başladı. Tabi ateşle barut yan yana durmaz derler ya bir süre sonra ünlü türkücü ve oryantal arasında aşk yaşanmaya başladı. Aşkla birlikte oryantalin ünü yürüdü gitti.

Tabi ünlü türkücünün hayranları çok. Bir süre sonra oryantal ile ilişkisi bitti ve oryantalin reytingi gün geçtikçe düşmeye başladı.

Oryantal ne yaptı?

Oryantal hemen gündeme gelmek için ayrıldığı türkücü hakkında açıklamalar yapmaya başladı. Kimi doğru çoğu yanlış açıklamalarla birlikte türkücüye çamur atmaya ve magazinde boy boy haber olmaya başladı.

Ne yapsın gündemde kalmak zorundaydı. Ancak bu şekilde tekrar gündeme gelebilirdi. Başarılıda oldu. Bir süre daha böyle devam etti.

Türkücünün  siyasete bulaşmaya başladığını, arkasına siyasi güç almaya başladığını, siyasetçi gibi davranmaya başladığını söyledi.

Vay efendim o türkücünün ne işi varmış orda burada?

Dedik ya türkücü güçlü ve kendinden emin. Siyasetle falan işi de yok. Kendi ekmeğinin peşinde sert bir dille oryantale uyarı geldi. Uzak yakın çevresi oryantale yaptığı açıklamaların yanlış olduğunu ve böyle giderse türkücünün daha çok seveni olduğu için iş bulamayacağı yönünde telkinler verdiler.

Oryantal baktı pabuç pahalı tabi oryantal bu hemen bir kıvırma hareketi türkücünün kendisine ekmek verdiğini, onun sayesinde oryantalliğin bir sanat olarak görülmeye başladığını ve en önce kendisinin sahip çıkacağını söyledi.

Ne kıvırdı ne kıvırdı. Oryantal bu kıvıracak tabi.

Kendisinin türkücü hakkında yaptığı açıklamaları yayınlayan gazeteciler eskiden böyle diyordunuz dediğinde ise sanki sadece kendisinin eleştiri hakkı varmış gibi bu kez gazetecilere çamur atmaya başladı.

Oryantal bu kıvırır.

Bir zamanlar açıklama yaptığı gazetecileri bu kez gazeteci gibi davranmamakla suçlamaya başladı. Çünkü işine gelenleri yazmıyordu o gazeteciler. Çünkü sanki sadece kendisinin eleştiri hakkı vardı ve bunu sadece o yapabilirdi.

HADİ ORDAN SENİ ORYANTAL SENİ!!!

Tabi oryantalin bu kıvırmaları pek işe yaramadı. Dedik ya türkücü ünlü ve seveni daha fazla. İş bulamamaya, eskisi gibi para kazanamamaya başladı. Şimdilerde pek magazinde görmüyorum. Nereye gitti ne iş yapıyor bilmiyorum.

O zaman bile o oryantal bizim Düzce’nin ayısı BALKIZ kadar ünlü olamadı ama onu biliyorum.

Ne kadar uğraşsa da yine bizim AYI BALKIZ kadar ünlü olmayacak onuda biliyorum.

Kimdi bu oryantal diye merak ediyorsunuz. Az çok tahmin ediyorsunuz.

Okuyorsa bu yazıyı ki imkansız bence HE HE SENİ KASTEDİYORUM…

Hadi kalın sağlıcakla…..

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.