Özledik seçim olsa da görsek

  • 31.03.2021 00:00

Düzce’de bilindik tipler vardır ya seçimlerde ortaya çıkarlar sonra bir kayıp olurlar sonra Düzce bir daha umurlarında olmaz. Yakında seçim olsa da şöyle bir dışarı çıksalar görsek özledik.

Koşa koşa Düzcespor maçlarına giderler bu tipler. En ufak bir dernek faaliyeti olsa en ufak kendilerini gösterecekleri bir ortam hiç çekinmezler hemen atlarlar ve kendilerini gösterip fotoğrafın en önünde yer almak için ellerinden geleni yaparlar. Yakında seçim olsa da şöyle bir dışarı çıksalar görsek özledik.

Seçim zamanı esnafı gezerler, seçimden sonra selam vermezler nasıl versinler ki ortada görünmezler. Yakında seçim olsa da şöyle bir dışarı çıksalar görsek özledik.

Düzceli olduklarını seçimden seçime hatırlarlar. Düzcelilerle aynı havayı soluyanı da var solumayanı da var. Yakında seçim olsa da şöyle bir dışarı çıksalar görsek özledik.

Düzceli olmayı sadece koltuktan ibaret görürler, koltuk dışında isteseler Düzce’ye hizmet ederler ama hırsları koltuk, sevdaları koltuk Düzce bir gram umurlarında değildir. Yakında seçim olsa da şöyle bir dışarı çıksalar görsek özledik.

Seçim zamanı Düzce’nin bütün dertleri onlarındır. Aday gösterilmeyip seçilmezlerse Düzce’nin adını dahi ağızlarına almazlar. Yakında seçim olsa da şöyle bir dışarı çıksalar görsek özledik.

Onlar için fark etmez. Belediye başkanlığı, milletvekilliği, muhtarlık, dernek, kooperatif başkanlığı. Sınıf başkanını sizden seçeceğiz deseler hemen ortaya çıkarlar. Yakında seçim olsa da şöyle bir dışarı çıksalar görsek özledik.

Yüzsüzlükte sınır tanımazlar, verdikleri sözler arşı geçer, sözde Düzce sevdalılarıdırlar. Yakında seçim olsa da şöyle bir dışarı çıksalar görsek özledik.

Siz, siz olun seçimden seçime gelenleri değil, seçim dışında da sizinler dertleneni, elinizden tutmaya çalışanı en azından Düzce’nin kirli havasını sizinle soluyanı, temiz havasını sizinle içine çekeni tercih edin. Seçimden seçime gelenler bir kez gelirler, bir daha zor görürsünüz.

Kalın sağlıcakla!!!

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.