Düzce’yi nasıl günler bekliyor?

 • 24.06.2021 12:36
 • (2)

Yapılan yorumlardan DüzceSonHaber sorumlu değildir. Yorumlar okuyucuların kendi fikirleridir.

Yerel seçimlerin 5 yılda bir yapıldığını hesaplarsak bir sonra ki seçim 2023 yılında olacaksa Düzce’yi ne gibi günler bekliyor? Ufak tefek tahminlerde bulunmak istedim.

2023 seçimlerinin ardından İstanbul Caddesi üzerinde yapılan çalışmalar gözden geçirilecek ve yeni proje yapılarak 3 yıl içinde tamamlanacak.

2028 seçimlerinde gelecek belediye başkanı İstanbul Caddesi üzerinde ki çalışmaları gözden geçirecek ve Düzce’yi ileri taşıyacak bir proje yaparak caddede yeniden düzenlemeler yapacak.

2023 seçimlerinin ardından yeni gelecek belediye başkanımız fisko kavşağında düzenleme yapacak. Kavşak şehrin gelişmesiyle birlikte yine trafiği kaldırmayacak ve tadilat projeleriyle Düzcelilerin sorunu çözülecek.

2028 seçimlerinde yeni gelecek belediye başkanımız fisko kavşağını beğenmeyecek. Ancak uçan arabalar çıktığı için kavşağa ihtiyaç duyulmayacak.

2023 seçimlerinde gelecek belediye başkanımız Düzce’nin logosunu beğenmeyecek. Düzce için hayati öneme haiz olan logo üzerinde çalışma yapılacak. Anaokulu düzeyinde düzenlenecek logo tasarım yarışmalarıyla Düzce’nin yeni logosu belirlenecek.

2028 yılında seçilen belediye başkanımız ise logoyu beğenmeyerek logo tasarım yarışmasını kreş seviyesine indirecek ve Düzce’nin logosu değişecek.

Sene 2028 olsa da bazı isimler değişmeyecek. Hep milletvekili, belediye başkanı, olmadı bir STK başkanı, olmadı sınıf başkanı olmak istemeye devam edecekler. Allah onlara uzun ömürler versin.

O dönem hangi parti iktidar ve güçlüyse onun saflarında yer almak için ellerinden geleni yapacaklar. Belki de şimdi yanaşık oldukları partilerin liderlerini o dönem rahmet ve minnetle değil, söverek anacaklar.

Tabi bunlar bizim tahminlerimiz. Allah Düzce’nin önünü açık etsin.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • harun can şerbetçi
  harun can şerbetçi
  2.07.2021 14:21

  düzceyi başka yere taşıyabilirler. Düzceyi düzcelinin altından halı gibi çekip alsalar yerli nüfusu azalan düzcede kimsenin haberi olmayacak.

 • Okur
  Okur
  24.06.2021 14:08

  Yerel seçimler 5 yılda bir yapıldığına göre son seçim 2019'da bundan sonraki yerel seçim 2024'de, bir sonraki ise 2029'da yapılacak. Yazıdaki tarihler yanlış.