Aktaş’tan gazetecilere tebrik mesajı

DüzceSonHaber

Aktaş’tan gazetecilere tebrik mesajı
20.02.2023 - 16:27
Haber Merkezi

 

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, geçtiğimiz haftasonu olağanüstü kongre ile göreve gelen ve yönetim kurulu toplantısı ile görev dağılımı yapan Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne tebrik mesajı gönderdi. Aktaş “Uzun yıllar sonra Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nde birlik ve beraberliği görmek hem biz siyasetçilerin işini kolaylaştıracak hemde Düzce’ye büyük katkı sağlayacaktır. Yeni yönetimde görev alan arkadaşları tebrike ederim” dedi.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Derneği yeni yönetim kurulu ile Denetim Kurulu  olağanüstü kongrenin ardından bir araya gelerek görev dağılımını yaptı.  İslam Keleş başkanlığında 12 yönetim kurulu üyesine görevleri tevdi edildi.

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, yeni yönetimi tebrik ederek “Gazeteciler bir ilin bir ülkenin görmeyen gözü, duymayan kulağı olarak kutsal bir görevi yerine getiriyorlar. Düzce’de Gazeteciler Cemiyeti’nin olağanüstü kongresinin ardından yeni yönetim kurulunda görev dağılımında yapıldığını öğrenmiş bulunuyorum. Bu kapsamda yönetim kurulu üyelerine baktığımızda uzun süre sonra bir çok işinin ehli ve emektarı ismi bir arada görmek bize mutluluk ve onur verdi. Bu çok seslilik hem biz siyasetçilerin işini kolaylaştıracak hemde Düzce’nin lehine olacaktır. Uzun süredir özlediğimiz tabloyu gerçekleştiren Düzce Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ile yönetimine teşekkür eder, yönetim kurulu üyelerini ise tebrike ederim” dedi.


Editör: D. Son Haber