Amaç reyting

Düzce Son Haber Gazetesi; Düzcede gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

Amaç reyting
24.09.2018 - 10:36

Düzceli hanımların ihtiyaç sahipleri çocuklar için düzenlediği kermese katılan protokol üyeleri sadece reyting amaçladı. Kermeste boy gösteren protokol üyeleri pilavlarını yedikten sonra alandan hiçbir şey almadan ayrıldılar.

Düzceli hanımlar, ihtiyaç sahibi çocukların eğitim masraflarını karşılamak için kermes düzenlediler. Evlerinde yaptıkları el emeği göz nuru ürünleri satarak birkaç kuruş kazanmak için yola çıktılar. Tabi kermese katılan ve reyting yapmak için sıraya giren başta AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve protokol üyeleri kermesin açılışında dağıtılan pilavları yiyip, birkaç fotoğraf verdikten sonra alandan ayrıldılar. Ancak protokol üyelerinin para karşılığı kermesten bir şey almadıkları ve destek olmadıkları dikkat çekti. Reklam için alan gelen ve bir şey almadan ayrılan protokol üyeleri bazı vatandaşların tepkisine neden oldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • sarı
    sarı
    7.11.2020 13:25

    Devletten İyimi biliyorsunuz bu işleri hak ettiğini çekmiş adam çıkmış askere kurşunmu attı yok