İtfaiyeden Metehan’a sürpriz doğum günü

DüzceSonHaber

11.05.2020 - 15:18

 Kalıcı Konutlar bölgesinde yaşayan Kuçşuoğlu ailesi Düzce İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ile irtibata geçerek 7 yaşına giren down sendromlu oğulları Metehan için sürpriz doğum günü yaptı.

Kalıcı Konutlar bölgesinde yaşayan Kuşçuoğlu ailesi 7 yaşına giren oğulları Metehan için sürpriz bir doğum günü hazırlamak istedi.  Korona virüs sebebiyle dışarı çıkamayan ve evde sıkılan Metehan’a unutulmaz bir anı bırakmak isteyen aile bireyleri, Düzce İtfaiye Müdürlüğünü arayarak çocuklarının itfaiyeyi çok sevdiğini ve bu konuda destek istediklerini belirttiler.

Doğum günü pastası ve sürpriz bir hediye hazırlayan itfaiye ekipleri, itfaiye aracına binip sirenler eşliğinde Metehan'ın oturduğu apartmanın önüne gitti. Siren seslerini duyan Metehan büyük bir heyecan yaşarken bir anda kendisini çok sevdiği itfaiye aracının içinde buldu.  Doğum günü pastası da itfaiye aracının içinden çıkartılarak, miniğin doğum günü kutlandı. Heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunan Metehan coşkusunu ve sevincini doya doya yaşadı.

Siren seslerini duyan ve yangın olduğunu düşünen mahalle sakinleri,  pencere ve balkonlarına koştu. İlk olarak ne olduğunu anlayamayan mahalle sakinleri, durumu fark edince sürpriz doğum gününe alkışlarla destek verdi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.