Arsal Anadolu Lisesi mezunları çocuklar için harekete geçti

DüzceSonHaber

Arsal Anadolu Lisesi mezunları çocuklar için harekete geçti
15.11.2021 - 16:45
Haber Merkezi

Arsal Anadolu Lisesi Mezunları Derneği tarafından başlatılan kampanya gün geçtikçe büyürerek yüzlerce çocuğa ulaşılmasını sağladı. 

Arsal Anadolu Lisesi Mezunları Derneği maddi durumu zayıf ailelerin çocuklarının rahatça bot ve mont alması için kendi aralarında başlattıkları kampanya ile belli bir grup çocuğa ulaşmayı başardılar. Aradan geçen zaman içerisinde kampanya büyüyerek mezunların yüzlerce çocuğa ulaşmasını sağladı. 

Arsal Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Şükrü Emre Esen, çocuklara yardım etmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek "Bundan birkaç yıl önce bir grup Düzce Arsal Anadolu Lisesi mezunu olarak, çocukların soğuk kış günlerinde üşümemeleri için aramızda imkanlarımız ölçüsünde para toplayarak bot ve mont alıp bir yola çıkmıştık. Yıllar içerisinde geldiğimiz noktada, “Çocuklar Üşümesin” kampanyamızla yüzlerce çocuğumuzun soğuk kış günlerini üşümeden geçirmesine yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bu yıl da  “Kendi çocuklarımıza giydirmeyeceğimiz ürünleri almayalım” düşüncesiyle çıktığımız yolda 100’den fazla çocuğumuza ulaşmayı şimdiden başardık. Desteklerinizle bu sayıyı çok daha yukarılara taşıyacağımıza dair inancımız tam.  “Eğer tadını bilirseniz, ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir” diyor tüm Düzcelileri kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz" dedi.  


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.